O nas

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie usług faktoringu realizowanych dla podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym poziomie przychodów z uwagi na szeroki zakres współpracy z bankami i instytucjami finansowymi specjalizującymi się w świadczeniu usług faktoringowych. Prowadzimy działalność poprzez bezpośrednią sprzedaż, za którą odpowiadają zaangażowani pracownicy.

Serwis został zaprojektowany z myślą o Państwa komforcie.

Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs ułatwi dotarcie do najlepszego rozwiązania. Działamy w podobny sposób jak wiele wyszukiwarek i usług – nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Do kogo kierujemy ofertę

Przedsiębiorcy

Oferujemy faktoring, skup należności i skuteczne odzyskiwanie długów przedsiębiorstwom o zróżnicowanej skali działalności.

Start-up

Zdajemy sobie sprawę, że początki działalności przysparzają problemów w zachowaniu płynności finansowej.

Podjęliśmy także decyzję o równoległym uruchomieniu usług dla sektora MŚP, aby mniejsze podmioty gospodarcze również otrzymały możliwość szybkiego finansowania, np. poprzez sprzedaż faktur, czy większej możliwości rozwoju. Sektor MŚP obsługujemy wyłącznie za pomocą naszej platformy internetowej. Każdy klient poprzez stronę internetową dobryfaktoring.pl może sprzedać swoje faktury lub zawrzeć umowę ramową na stały faktoring. Za naszym pośrednictwem odbywa się skup wierzytelności.